TDG50IMP Portable Boring Bar
TDG50IMP Portable Boring Bar
Alat Borer Mudah Membosankan Alat Pemesinan
Reka bentuk padat dan modular
7KG dan 5KG masing-masing, lebih mudah alih, langkah kurang kelajuan regulasi 0 hingga 0.5mm, dengan mudah mencapai pertukaran hadapan dan terbalik.
Bar membosankan
Struktur keluli aloi berkualiti tinggi untuk memastikan ketepatan pemotongan kerana kekuatannya yang tinggi dan ketegarannya. Bar panjang mempunyai 3 pilihan: 1828mm,
2438mm, 3500mm. Panjang tersuai boleh didapati
Unit Kuasa Pemacu
Motor elektrik, dibuat di Jerman, fasa tunggal, 1250W & 1800W disediakan. Ia mampu memotong kedalaman maksimum 6mm.
Skala kebolehan unggul
  • Pilihan satu bar membosankan yang lebih kecil untuk mencapai Ø35-400mm membosankan.
  • Dua saiz kepala menghadap untuk mencapai had pemprosesan Ø80-450mm.
  • Pengeluar mentega auto pilihan yang digunakan dengan talian mudah alih membosankan.
Alat Mudah Alih Mesin Boring Mudah Alih-joysung
DATA TEKNIKAL
Bar Membosankan
50mm
30mm (pilihan)
Boring Dia
55 - 4 00mm
35 - 4 00mm (pilihan)
Stok Boring
300 mm, 600mm
Kadar suapan
0-0.5mm / rev
Unit Kuasa Pemacu
Fasa tunggal, 110V / 230V, 1250 / 1800W
Menghadapi Kepala
80-380mm, 120-450mm
DATA ujian
Diameter Membosankan
Kedalaman Potong
Kadar suapan
RPM
Ø200
5mm
0.25
Ø400
1mm
0.2
Unit Suapan Paksa
  • Suapan mekanikal, kadar suapan: 0-0.5mm / rev.
  • Boleh dipasang di mana sahaja di bar
  • Berat: 5kg.
Skru plumbum
  • Stok Feed 300mm
  • Stok Feed 600mm
  • Kunci Terhad
Unit Putaran
  • Nisbah Pengurangan Gear: 5: 1
  • Berat: 7kg
  • Semua bar diperbuat daripada 42CrMo chrome-plated steel.
  • Lubang alat disediakan setiap 200mm.